VAKUM AMBALAJ - Reform Ambalaj
 

VAKUM AMBALAJ

Vakum Ambalaj'da En Kaliteli Hizmet

Modern teknoloji ve makine endüstrisi bizlere yeni ürünler üretebilmenin ve müşterilerimize daha kaliteli hizmetler verebilmemizin önünü açıyor. Bu anlamda en uzman ekip kadromuz, hızlı ve kusursuz çalışan endüstriyel makinelerimiz ve yılların birikimi tecrübemiz ile müşterilerimizin tüm vakum ambalaj ihtiyaçlarında uzman çözümler sunuyoruz.

 Vakum Ambalaj Özellikleri Nelerdir?

Sektör üzerinde genellikle sıvı ve katı yiyeceklerin saklanması ve muhafaza edilmesinde kullanılan vakum ambalaj ürünü; oldukça uygun fiyatı ve pratik kullanımı ile oldukça sık tercih edilmektedir. Genellikle yemek hanelerde kullanılan ve plastik benzeri bir maddeden imal edilen yemek kapları, buzdolaplarında kullanılan buz kutuları, otobüslerde ve taşımacılık araçlarında kahve gibi içeceklerin konulması için kullanılan kollar, çeşitli bilgisayar parçalarının, şırınga ve sağlık ürünlerinin muhafaza edilmesinde kullanılan karton yapılar vakum ambalaj çeşitlerini oluşturmaktadır. Bu anlamda oldukça yoğun bir ürün yelpazesine sahip olan vakum ambalaj ürünleri aynı zamanda pek çok ambalaj ürününe oranla daha fazla koruma sağlamaktadır.

 Vakum Ambalajları Sizler İçin Nasıl Üretiyoruz?

 Hazır gıda sektöründen, elektronik sektörüne; bilişim sektöründen, sağlık sektörüne pazarda ihtiyaç duyulan tüm vakum ambalaj ürünlerini müşterilerimiz için özel olarak üretiyoruz.

Egemen Ambalaj olarak; hem perakende hem de toptan çalışan firmalara en uzman vakum ambalaj ürünlerini sunmaktayız. Yılların tecrübesi ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda vakum ambalaj ürünlerinin tasarımı yapmakta, ardından özel olarak geliştirilmiş, insan sağlığına ve bünyesine zararı olmayan özel malzemelerden tasarlanan bu vakum ambalaj ürünlerini imal etmekteyiz.

Piyasa üzerinde ki en uygun fiyat teklifi ile hiç bir şekilde el değmeden: teknolojinin son ürünü olan ve kusursuz bir şekilde çalışan endüstriyel makinelerimizle üretimlerimizi sağlamaktayız. Müşterilerimize sadece ürün satımında değil, aynı zamanda ürün satımından sonra da hizmet vererek; kurumsal firmamızı en üst sıraya çıkarmaktayız. 

Egemen Ambalaj Vakum Ambalaj ve Vakum Ambalaj Çeşitleri Hizmetleri

MENÜ