KABARTMA PANO - Reform Ambalaj
 

KABARTMA PANO

Pvc Ve Alüminyum Kabartma Panolar

Plastik üzerine 3 boyutlu tasarımlarla ofset ve serigrafi baskı çalışmaları yapan firmamız, vakumlu kabartma pano ürünleri ile plastik şekillendirmede sektörün en güvenilir ve en kaliteli firması olarak hizmet sunmaktadır. Plastik yanında alüminyum panolar da çalışmalarımız arasındadır.

 Kabartma pano kullanım alanları

Başta sağlık sektörü olmak üzere, gıda sektörü, bankacılık, reklam ajansları ve daha birçok sektörde kullanılan kabartma pano çeşitleri, talebe göre istenen renk ve ebatlarda üretilmektedir. Amacına uygun hazırlanan kabartma panolar, firma markasını en dikkat çekici hale getiren iyi bir reklam aracıdır. Gerek reklam amaçlı, gerek bilgi amaçlı gerekse aksesuar olarak kullanılan kabartma plastik ve alüminyum pano siparişlerinizi egemen ambalaja geçebilir, en ekonomik fiyatlarla en kaliteli işçiliğin birleştiği hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 Egemen Ambalaj Hizmet Alanları

Asetat kutu, vakum ambalaj, ürün ve tanıtım stantları ve kabartma pano üretimi ile firmaya özel çalışmalar yapan egemen ambalaj, işinin ehli ve uzman kadrosu ile her ihtiyaca cevap vermekte, teknolojik baskılarla kaliteli projelere imza atmaktadır. Firmaya ve projeye özel kabartma pano hizmeti almak için egemenambalaj.com sitesinden firmamıza ulaşabilir, ev ve iş yerleriniz için kabartma pano taleplerinizi iletebilirsiniz.

 Kabartma Pano Üretimi

Son teknolojik plastik şekillendirme makineleri ile yapılan kabartma panolar UV teknolojisi ile baskılanmakta, ebat ve kalınlık olarak müşteri talepleri doğrultusunda üretimi yapılmaktadır. Trigromi ve tire baskılarla istenen renk ve kalitede kabartma panolar yapılmakta, kaliteden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Dikkat çekici ürün ve hizmet tanıtımları, bilgi verici anatomik kabartmalar, alüminyum panolara yapılan dini kabartmalar kaliteli bir işçiliğin sunulduğu egemen ambalaj da en yeni teknolojilerle yapılmaktadır. Etkili bir promosyon ve reklam tanıtımından bilgilendirici levhalara kadar tüm talepleriniz için her zaman hizmete hazırız.

Egemen Ambalaj Kabartma Pano ve Kapartma Pano Çeşitleri Hizmetleri

MENÜ