ASETAT KUTU
 

ASETAT KUTU

Asetat Kutu Çözümlerinde Kalitenin Adresi

Asetat ambalaj ve kutu ürünleri; hediyelik eşya ve giyim mağazalarında en sık karşılaştığımız ambalaj türleri arasında yer alıyor. Hassas bir yapıya sahip ve görselliği ön planda olan tüm ürünlerin muhafazası ve sergilenmesi için asetat kutu ve ambalaj ürünleri tercih ediliyor. Egemen Ambalaj Sanayi; geliştirdiği ve imal ettiği asetat ambalaj ve kutu çeşitleri ile giyimden oyuncağa kadar pek çok alanda tercih edilen bir firma konumunda yer alıyor. Egemen Ambalaj; aşağıdaki alanlarda kullanılan asetat kutu ürünlerini imal ediyor.

Hediyelik Eşya Ürünleri

Hediyelik eşya ürünlerinin mağazalarda sergilenmesi esnasında dikkat edilen iki husus bulunuyor. Bu hususlar sergilenen ürünlerin herhangi bir nedenle zarar görmesinin engellenmesi ve aynı zamanda ürünün görsel özelliklerinin ön plana çıkarılması olarak belirtiliyor. İşte asetat ambalaj çözümleri; ürünlerin görsel özelliklerini ön plana çıkararak ve aynı zamanda dış etmenlere karşı etkin bir koruma sağlayarak bu alandaki ihtiyaçlara cevap veriyor.

Giyim Ürünlerinin Muhafazası

Asetat kutu ve ambalajlar; gömlek, kazak ve ayakkabı gibi giyim eşyalarının sergilenmesi için pratik çözüm sağlayan ambalaj türü olarak dikkat çekiyor. Korumasız bir biçimde veya basit bir naylon ambalaj içerisinde sergilenen giyim eşyaları çevresel etmenlerden olumsuz etkilenerek yıpranmaya maruz kalıyor. Ancak asetat ambalaj içerisinde sunumu yapılan bir giyim eşyası hem kalitesi hem de görselliği ile göz kamaştırıcı bir etki meydana getiriyor.

Hediye Paketi Çözümleri

Egemen Ambalaj Sanayi; farklı renk ve ebat seçeneklerinde ürettiği asetat kutu ve ambalaj ürünleri ile hediye paketi ihtiyaçları için de etkin bir çözüm sağlıyor. Çiçek ve kurdele tasarımı ile şeffaf veya renkli olarak imal edilen asetat ambalajlar sevdikleriniz için seçtiğiniz hediyelere farklı bir görünüm katıyor.

Egemen Ambalaj asetat kutu alanında sunduğu çözümlerin yanı sıra vakum ambalaj, ürün ve tanıtım standları ihtiyaçları için de çözümler sunarak oldukça geniş bir yelpazede hizmet veriyor

Egemen Ambalaj Asetat Kutu ve Asetat Kutu Çeşitleri Hizmetleri

MENÜ